Aydın Çıkışlı Avşa Adası Erdek Turu

AVŞA ADASI ERDEK TURU 

1.Gün : Daha önce belirlenen yerden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Aydın Çıkışlı Avşa Adası Erdek Turu yolculuğumuz başlıyor. Akhisar’da alacağımız kahvaltı molasının ardından, Balıkesir, Susurluk üzerinden Manyas Kuş Cenneti‘ne ulaşıyoruz. Manyas Kuş Cenneti Müzesi’ni ziyaret ediyor Tanıtım merkezini geziyor ve Gözetleme Kulelerinde Özel dürbünlerle Kuşları seyretme imkanı buluyoruz. Manyas Kuş Cennetindeki eşsiz deneyim sonrasında Bandırma’ya ulaşıyoruz. Konaklama Bandırma’daki otelimizde.

2. Gün: Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek Limanına gidiyoruz. Feribota biniyor ve masmavi denizi ile  Marmara Bölgesi’nin tatil için tercih ettiği  Avşa Adası’na hareket ediyoruz. Paşa Limanı adasını görerek  Avşa Adası’na ulaşıyoruz. Avşa Adasındaki rehberimiz ile yapacağımız kısa turumuz sonrasında pırıl, pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanda Ada’nın ünlü şaraplarından tadabilir alışveriş yapabilirsiniz. Akşam üzeri feribotla Erdek ‘e dönüş yapıyoruz ve Bandırma’ya hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bandırma’daki otelimizde.

3. Gün: Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek merkezine gidiyoruz. Limanda alacağımız serbest zamanda dileyenler Zeytinli adaya karşı çay bahçelerinde çaylarını içip balıkçıları izleyebilir, dileyenler merkeze doğru yürüyüp, mağazaları gezip alışveriş yapabilirler. Serbest zamanın ardından kararlaştırılan saatte toplanıyoruz ve Kyzikos Antik Kentindeki Helenistik ve Roma dönemi kalıntılarının sergilendiği Erdek Açık Hava Müzesi’ne gidiyoruz. Erdek’teki gezimizin ardından, bizi bekleyen otobüsümüzle Aydın’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından nadide şehrimize ulaşıyoruz.  Başka bir Fibar Tur gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Fibarbus Standartlarında Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
 • Çevre Gezileri 
 • Fibar Tur Otobüs İçi İkramları 
 • Fibar Tur Güvencesi 
 • Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğle Yemekleri 
 • Tüm Özel Harcamalar 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
 • Müze Ören Yeri Girişleri

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2