Aydın Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Fethiye Turu

LİKYA- KAŞ- KALKAN- FETHİYE TURU

Daha önce siz değerli konuklarımız için belirlediğimiz yer ve saatte buluşuyoruz ve yolculuğumuz başlıyor.

1.GÜN:

Gerekli molalarımızı verdikten sonra Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta kahvaltı molamızı alıyoruz(ekstra). Kahvaltı molamızdan sonra serbest zamanımızı değerlendiriyoruz ve Saklıkent’e doğru yola çıkıyoruz. Görenleri şaşırtacak güzelliğe sahip olan bu kanyon kelimenin tam anlamıyla saklı bir cennet. Saklıkent’i gezdikten sonra Tlos Antik kente geçiyoruz. Bir Likya Kenti olan Tlos Antik Kenti, mitolojide adı geçen kanatlı Pegasus atının sahibi olan Bellaforonte'nin yaşadığı yer olarak bilinir. Mitolojik izler taşıyan antik kenti, Likya'daki en eski yerleşim yeridir. Rehberimizin bölgedeki anlatımlarını dinledikten sonra serbest zamanımızı alıyor ve sonrasında Ölüdeniz’e geçiyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi durgun, sade ve masmavi olan denizde bir yüzme molamız olacaktır. Buradan otelimize geçip istirahat ediyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

2.GÜN:

Sabah otelden kahvaltımızı yaptıktan sonra Antalya’nın cennet koylarından biri olan Kaputaş Plajına gidiyoruz. Burada denize girip keyifli vakit geçirdikten sonra Patara Plajı’na doğru yola çıkıyoruz. Türkiye'nin en uzun 2. kumsalına sahip olan Patara Plajı, Patara Antik Kent’in içinden geçilerek ulaşıldığı için de ayrı bir tarihi dokusu vardır. Burada denize girmek için aldığımız moladan sonra Kaş’a doğru yola çıkıyoruz. Araçta rehberden Kaş’a dair bilgileri aldıktan sonra serbest zamanımız olacaktır. Burada keyifli vakit geçirdikten sonra Kalkan’a geçiyoruz. Kalkan’da da serbest zamanımızı aldıktan sonra otelimize varıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

3.GÜN:

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Fethiye’ye vardıktan sonra bölgede serbest zamanımız olacaktır. Keyifli zamanımızdan sonra Çalış Plajı’na doğru yola çıkıyoruz. Kilometrelerce uzunluktaki geniş ve kumlu plajıyla ünlü olan Çalış Plajı’nda denize girmek için vaktimiz olacaktır. Deniz molamızın ardından Aydın’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir dahaki Fibar Tur gezimizde buluşmak vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
nevzat biçer parkı'nın otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Lüks Otobüsle Ulaşım, Çevre Gezileri
  • Rehberlik hizmeti
  • Otelde Konaklama, Yarım Pansiyon konseptinde yemekler 
  • 1618 Sayılı Kanun Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Otobüs İçi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •  Tur esnasındaki ilk günkü Sabah Kahvaltısı, Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
  •  Müze - ören yeri giriş ücretleri, Otel ekstraları, plaj girişleri                                                                 
  •  Kişisel harcamalar  

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2