Aydın Çıkışlı Çanakkale Şehitlik Assos Cunda Turu Tur Programı

Aydın Çıkışlı Çanakkale Şehitlik Assos Cunda Turu

1.GÜN: Daha önce belirlenen yerden siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra Çanakkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molaların ardından Gelibolu yarımadasına geçmek için Feribot iskelesine geliyoruz ve buradan Eceabat’a ulaşıyoruz. Her yönüyle bir kahramanlık abidesi olan şehitliğimizi gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Kilitbahirkalesi’ni geziyoruz. Bu gezimizin ardından Deniz savaşlarındaki başarımızın en büyük unsurlarından birisi olan Mecidiye Tabyası’nda ünlü Seyit Onbaşı Anıtı’nı görüyoruz. Buradan Alçıtepe Köyünü gezerek, bir gecede binlerce şehit verdiğimiz Sargıyeri’ni gördükten sonra, Seddülbahir ve Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Gelibolu Yarımadasının sembolü olan Çanakkale Şehitler Abidesi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Anzak Koyu’nu geziyoruz. Tamamı şehit olan 57.Alay Şehitliği’ni ziyaret ettikten sonra savaşın en kanlı çatışmalarının yaşandığı yerlerden biri olan Conkbayırı’nı geziyoruz. Harpten günümüze ulaşan hatıralar görebileceğimiz Kabatepe Tanıtma Müzesi’ni gördükten sonra Ecebat’tan Çanakkale’ye geçiyoruz. Şehir merkezine girdiğimizde   tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan ve 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan Truva efsanesine uygun olarak yapılmış Tahta atı görüyoruz. Buradan sonra Tarihi Aynalı Çarşıyı gezeceğiz. Ve daha sonra dinlenmek için otelimize geçeceğiz.

2.GÜN: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra gezimize felsefenin ilk doğduğu yer olarak bilinen aynı zamanda ARİSTO’nun felsefe okulunu kurduğu eski adı BEHRAMKALE olan ASSOS’da köy kahvesinden sakızlı kahvemizi içmek ve köy ürünlerinden almak için verdiğimiz serbest zaman sonrasında Cunda’ya doğru yola çıkacağız. Cunda’da bilgilerimizi aldıktan sonra şirin deniz manzaralı sokaklarında gezmek ve fotoğraf çekimi yapmak için serbest zamanımızı alacağız. Serbest zamanımızın ardından Aydın’a dönüş yolculuğumuz başlayacak. Aydın'a ulaşıp bir başka Fibar Tur seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Yerleri: Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.


İptal Şartları
FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Hasanefendi Mah.Gençlik Cad.No:40/B Efeler Aydın
0256 213 66 99


Bu çıktı 29.11.2020 19:28 tarihinde verilmiştir. FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.