Aydın Çıkışlı Ankara Eskişehir Turu Tur Programı

AYDIN ÇIKIŞLI ANKARA ESKİŞEHİR TURU

1.GÜN: 

Aydın’dan siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra Aydın Çıkışlı Ankara Eskişehir Turumuza Başlıyoruz.Denizli Afyon yolu üzerinden Ankara’ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltı molasının ardından Programımıza ilk önce  Atamızın ebedi istiratgahı olan Anıtkabir’e gidiyoruz saygı duruşumuzun arkasından Kurtuluş savaşı müzesini gezdikten sonra Ulustaki  Eski T.B.M.M  ziyaret ediyoruz..Buradan sonra Etnoğrafya müzesine gidiyoruz.Burasıda çok etkileyici bir müzedir.Bilgi aldıktan sonra Anadolu Medeniyetleri Müzesine gideceğiz.Buradan sonra Ankara’nın en meşhur yerlerinden biri olan Kızılay meydanına gideceğiz.Burada Tunalı Hilmi Caddesi.Karanfil sokak gibi gezilecek yerlerde öğle yemeği için zamanımızda olacaktır.Buradan sonra artık Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz.Akşam konaklamamız Eskişehir’de otelde olacaktır.

2.GÜN :

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra ilk olarak Kültür Başkenti olan Eskişehir merkezde başlıyoruz. İlk Olarak Sazova Bilim ve Kültür Parkını gezeceğiz.Burada Masal Şatosunu gezeceğiz.Sazova parkının hemen yanında bulunan MiniTurk alanına geçeceğiz.Burada eserlerin mini halini görüp fotoğraflarını çektikten sonra Sualtı Dünyası Akvaryumuna geçeceğiz.Harika akvaryumu gezdikten sonra Odunpazarı Külliyesi,Balmumu Heykel Müzesi (giriş ücretli),Esbot ile Porsuk’ta Tur (ücretli)atacağız.Buradan sonra meşhur Çiğ Börek yemek için zamanımz olacaktır.Daha sonra Kent Park’a geçiyoruz.Burası da çok farklı ve güzel bir yer.Deniz ve kumsallar olan çok büyük bir alandır.Burayı gezdikten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Bir dahaki Fibar Tur gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Yerleri: Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.


İptal Şartları
FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Hasanefendi Mah.Gençlik Cad.No:40/B Efeler Aydın
0256 213 66 99


Bu çıktı 04.03.2021 15:17 tarihinde verilmiştir. FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.