Aydın Çıkışlı Pamukkale Pam Termal Otel Turu Tur Programı

PAM TERMAL OTEL TURU

1.GÜN :

Sabah belirtilen noktadan siz değerli yolcularımız alarak Aydın’dan ayrılıyoruz.Yolda alacağımız kahvaltı molasından sonra  Denizli Karahayıtta bulunan Pam Termal Otel'e yerleşiyoruz. Otelimizde sıcaklık derecesi en yüksek ve sağlık açısından en faydalı sulardan birisi olan Karahayıtta açık ve kapalı termal havuzlarımızdan ücretsiz yararlanabileceksiniz.Aynı zamanda hamam jakuzi bulunmaktadır. Otelimizin değişik tedavi ve eğlence aktivitelerinden (Çamur banyoları, Kükürtlü sauna, Hidroterapi küveti.) Faydalanmak üzere siz değerli misafirlerimizi serbest bırakıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN :

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve güzel bir nefes için Pamukkale Natural Park'a gidip çay kahve ve yürüyüş molası veriyoruz.  Sonra hareket ediyor ve yolda vereceğimiz uygun molalardan sonra güzel kentimiz Aydın’a  varıyoruz. Bir başka FİBAR TUR gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

Kalkış Yerleri: Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.


İptal Şartları
FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Hasanefendi Mah.Gençlik Cad.No:40/B Efeler Aydın
0256 213 66 99


Bu çıktı 18.05.2021 04:43 tarihinde verilmiştir. FİBAR TURİZM SEYAHAT TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.