Aydın Çıkışlı Abant Ormanya Hobbit Evleri Yedigöller Turu

AYDIN ÇIKIŞLI ABANT ORMANYA HOBBİT EVLERİ YEDİGÖLLER TURU

1. GÜN:

Daha önce belirlenen yerden siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Molalar vererek tamamladığımız yolculuğumuzun ardından sabah kahvaltımızı yapıyoruz.  Sonra Bolu ilinin 42 kilometre kuzeyinde yer alan Yedigöller Milli Parkı’na gitmek üzere bizleri bekleyen minibüslerimiz ile buluşuyoruz. 1965 yılından beri milli park olarak koruma altına alınmış 7 heyelan set gölünden oluşmuş bu doğa harikasını geziyor, muhteşem florasının fotoğraflarını çekiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyüş yaparak Nazlıgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Seringöl ve Büyükgöl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarttıktan sonra Yedigöller Milli Parkı’ndan ayrılarak, Bolu’ya 12 km mesafede bulunan ve birçoğundan daha etkileyici olan Gölcük’e varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, dönüş yoluna geçiyoruz ve Bolu merkezde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, otelimizden ayrılıyoruz. Abant Gölü’ne varıyoruz. Bolu’nun 34 km güneybatısında 1350 metre yükseklikte bir doğa harikası olan Abant Gölü etrafında aracımızla bir tur atıyoruz. Yapacağımız kısa bir gezintiden sonra nilüfer çiçekleri ile bezenmiş gölün eşsiz manzarasını fotoğraflamak ve kısa bir yürüyüş yaparak doğayı daha yakından hissetmek için serbest zaman alıyoruz. Ardından yöresel ürünlerin satıldığı otantik pazardan dilersek yöresel ürünler aldıktan sonra, Abant Gölü’nden ayrılıyoruz. Bu kez rotamızı Sapanca’ya çeviriyoruz. Sapanca Gölü yakınlarında alacağımız öğle yemeğimizin ardından  Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip olan Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na gidiyoruz. Dört bin dönümlük alana yayılan parkta en meşhur bölüm olan Hobbit evlerini geziyoruz. Doğal yaşam parkındaki gezimizin ardından, Aydın’a dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Aydın’a ulaşıyoruz ve bir dahaki Fibar Tur gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Lüks Otel Konaklaması 
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Otelde Kahvaltı ve Akşam Yemeği
  • Fibar Tur Güvencesi
  • Fibarbus Standartlarında Lüks Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs İçi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tur Esnasında Alınan Öğle Yemekleri ve İlk Günkü Kahvaltı
  • Müze ve Ören Yeri Girişleri
  • Kişisel Harcamalar       
  • Yedigöller'e Çıkılan Dolmuş Ücretleri       

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2