Hizmet Sözleşmesi

1-TARAFLAR

Bir taraftan Hasanefendi mah Gençlik Cad.. No 40/B Efeler Aydın adresinde bulunan Aydın Fibar Tur. Sey. Taş. İnş. Tekstil Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. (kısaca FİBAR TUR olarak anılacaktır) ile diğer taraftan   adresinde ikamet eden ;  tur / hizmetten faydalanacak olan kişiler (Kısaca TÜKETİCİ olarak anılacaktır) Aşağıda belirtilen hususlarda tam bir anlaşmaya varmışlardır. İş bu sözleşmede yazılı olmayan hususlarda 1618 sayılı Kanun ve buna bağlı olarak çıkarılan Yönetmelikler, Tüzük ve Genelgeler, Tebliğ ve Çizelgeler, 2634 S.K., IATA, IHA, UFTAA Konvansiyon Hükümleri ile uluslararası özel ve resmi sözleşmeler tatbik olunacaktır.

2- BROŞÜR

İşbu sözleşmenin kurulmasından önce TÜKETİCİ’ye ön bilgilendirme amaçlı broşür verilmiştir. Broşürde yer alan bilgiler sözleşme kurulmadan önce broşürde açıkça belirtmek ve TÜKETİCİ’ye bildirilmek şartıyla, sözleşme kurulduktan sonra ise tarafların açık mutabakatı ile değiştirilebilir.

3- YOLCULUK ÖNCESİ BİLGİLENDİRME

Fibar Tur, turun başlamasından Yurt İçi ve Yurt Dışı turlar için en az 24 saat, önce TÜKETİCİ’yi bilgilendirecektir. TÜKETİCİ’ye verilen broşür veya yapılan sözleşmedeki bilgilerin değişmemesi halinde bu bilgilendirme zorunlu değildir.

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2