Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Fibar Tur 2015 yılında Aydın’da kurulmuş TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi bir acentadır. Fibar Turizm Sey.Taş.İnş.Teks.Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanıyla   Fırat Barışık tarafından kurulmuş olup Aydın’da tatil gezginlerin kaliteli ve güvenilir turizm adresi olmayı amaçlamıştır. Aydın çıkışlı turlar sloganıyla yola çıkan Fibar Tur Aydın’da sektörün lider firması olmayı başarmıştır.

Fibar Tur, Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiği inancındadır ve bu ilkeyi öncü edinmiştir. Fibar Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilkeyi benimseyerek tatilcilerin ihtiyaçlarının tümüne cevap vermek ve onlara unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmayı amaçlamıştır. Bu ilke doğrultusunda müşterileriyle karşılıklı memnuniyeti amaçlayan Fibar Tur, akılcı ve akılda kalmanın yollarını araştırarak, teknolojiyi ve şartları en üst düzeyde kullanıp günümüz trendlerini takip ederek, ekonomik, kaliteli ve pratik  çözümler sunabilmektedir. 

Fibar Tur, her zaman daha iyisini, en iyisini amaçlamış ve bunun için çalışmalarına devam etmektedir ve Fibar her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.Maksimum güven , kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş, tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren bir şirkettir.

Fibar Tur 0256 213 66 99 numarasıyla Tüm misafirlerine kusursuz hizmet vermekte olup aynı zamanda da  www.fibartur.com  web sitemizden online olarak uçak bileti , otel rezervasyonu , aydın çıkışlı turlar , yurtdışı turları hizmetini alabilirsiniz.Sosyal medyada da Aydın’da tüm sektörlerin içinde en aktif kullanan şirketi seçilen Fibar Tur Facebook : fibarturturizm - instagram : fibartur sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Fibar Tur, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en güvenilir, en uygun, en kaliteli tur operatörü olmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir. 
MİSYONUMUZ

Fibar Tur; müşteri odaklı çalışan bir tur operatörüdür, her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapıya sahiptir.  Fibar Tur, her zaman en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Fibar Tur, sektörün lider markalarından birisidir.

HİZMETLERİMİZ

Aydın Çıkışlı Turlar
Aydın’dan Yurtdışı Turları
Uçak Bileti
Tatil Otelleri Rezervasyonları
Yurtdışı Turları
Kurumsal Kongre Fuar Organizasyonları
VIP Ulaşım Transfer Organizasyonu

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2