Aydın Çıkışlı Erciyesli Kapadokya Turu

AYDIN ÇIKIŞLI ERCİYESLİ KAPADOKYA TURU

Perşembe

Aydın çıkışlı Kapadokya turumuzda daha önce belirlenen saatte, Nevzat Biçer Parkı'nın otoparkından  siz degerli misafirlerimizi alıp  hareket ediyoruz.

1.Gün Cuma

Günün ilk ışıklarıyla birlikte Aksaray’a varmış oluyoruz. Aksaray’da kahvaltı için molamızı alıyor ve turumuza başlıyoruz.

İlk olarak Erciyes’ varıyoruz ve hemen Kayak Merkezine geçiyoruz. Kayak Merkezinde kar eğlencesi için serbest zamanımızı alıyoruz. Ardından Kapadokya’nın simgesi olan ve iki büyük, bir küçük peribacasından oluşan peribacası oluşumları olan Üç Güzeller’i görmek için bölgeye geçiyoruz. Rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra serbest zamanımız oluyor. Serbest zamanımızın ardından meşhur Asmalı Konak’a geçiyoruz. Asmalı Konak’a gelmeden önce rehber araçta bizlere gerekli bilgileri veriyor ve Asmalı Konak’taki serbest zamanımızı alıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Dinlenip akşam yemeğimizi otelde yiyoruz. Yemeğimizin hemen ardından dileyen misafirlerimizle Eğlenceli Türk Gecesi’ne (ekstra) katılıyoruz.

2.Gün Cumartesi

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra Avanos’a doğru yola çıkıyoruz. Avanos’ta çanak çömlek yapımını izledikten ve bilgileri aldıktan sonra Kızılırmak kenarında serbest zamanımızı alıyoruz. Serbest zamanımızın ardından öğle yemeği molamız olacaktır. Yemek sonrası . Hem Paşabağı Vadisi hem de Rahipler Vadisi olarak anılan ve yüzyıllardır şeklini korumayı başaran bu görünümler vadiyi süsler durumda olup gelen tüm ziyaretçileri selamlıyorlar. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra Dervent Vadisi’ne geçiyoruz. Buradaki oluşumların hikayelerini rehberimizden dinledikten sonra fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacaktır. Serbest zamanımızın ardından Göreme Açıkhava Müzesi’ne gidiyoruz. Burada gerekli bilgileri alıp serbest zaman sonrası Uçhisar Kalesi’ne geçiyoruz. Kale eteklerinde aldığımız serbest zamanımızın ardından Karlık sokaklarına iniyor ve kahve molamızı alıyoruz. Kahve molamızın ardındanGüvercinlik Vadisi’ne hareket ediyoruz. Araçta rehber anlatımını yaptıktan sonra bölgede serbest zaman alıyoruz. Burada geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

3.Gün Pazar

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra  Kaymaklı  Yeraltı Şehrine doğru yola çıkıyoruz. Kaymaklı  Yeraltı Şehri, bölgede gezilebilir alanı en geniş olan yeraltı şehridir. Kaymaklı’nın, günümüzde sekiz katı gezilebilmektedir. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Aydın’a yolculuğumuz başlıyor. Aydın’a varıyoruz ve bir sonraki Fibar Tur gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Lüks Otel Konaklaması 
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Otelde Kahvaltı ve Akşam Yemeği
  • Fibar Tur Güvencesi
  • Fibarbus Standartlarında Lüks Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs İçi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tur Esnasında Alınan Öğle Yemekleri ve İlk Günkü Kahvaltı
  • Müze ve Ören Yeri Girişleri
  • Kişisel Harcamalar
  • Balon Turu, Türk Gecesi

 

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2