Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu

 • Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu
 • Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu
 • Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu
 • Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu
 • Aydın Çıkışlı İstanbul Keyif Turu

AYDIN ÇIKIŞLI İSTANBUL KÜLTÜR TURU

1.Gün

Sabah varacağımız İstanbul'da ilk durağımız Çamlıca Tepesi. Şarkılara, filimlere konu olmuş, İstanbul'un gerdanlığı olarak adlandırılan Boğazı en güzel seyredebileceğiniz noktalardan biri olan Çamlıca Tepesinde alacağımız serbest zaman kahvaltımızı yapıp harika boğaz manzaralı fotoğraflarımızı çektikten sonra Rehberimiz eşliğinde yürüyerek Dolmabahçe Sarayına geçiyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Sultan Abdülmecit’in mimarı Karabet Balyan’ın eseridir. Osmanlı Sultanlarının her devirde birçok sarayı bulunurdu. Ancak esas saray olan Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayının tamamlanmasından sonra terk edilmiştir. İhtişamı ile bizleri hayran bırakacak olan sarayımızdan biraz zor ayrılacağız. Çünkü muhteşem bahçesinin her köşesinde fotoğraf çekimleimizi yapmak isteyeceğiz. Saray gezimizin ardından aracımızla buluşup Boğaz kenarında kumpirlerimizi , waffelarımızı yiyebilmek ve muhteşem manzarayı seyredebilmek için Ortaköy'e doğru ilerliyoruz. Burada medeniyetlerin yıllarca içiçe yaşamış olduğu Ortaköy'de Ortaköy Cami önünde ve Boğaz Köprüsü altında bol bol fotoğraf çekip alışverişlerimizi yaptıkdan sonra İstanbul'dan ayrılıyoruz İstanbul'un en hareketli noktalarından biri olan Taksim’e geçiyoruz. Galata Kulesi ile gezimize başlıyoruz. Gözetleme Kulesi , Yangın Kulesi , Hapishane ve Restaurant olarak farklı dönemlerde kullanılmış olan kuleyi gezdikten sonra serbest zaman alarak dilediğimiz gibi alışverişlerimizi yapıyoruz. Serbest zamanımızın ardından da aracımızla buluşup konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

2.Gün

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Sultanahmet bölgesine geliyoruz. Burada Ayasofya Camii ve Yerebatan Sarnıcını Topkapı Sarayı Sultanahmet Camii, Alman Çeşmesi, Dikili taş bölgelerini geziyoruz. Daha sonra öğle yemeği için meşhur Sultanahmet Köftesi zamanımız olacak. Yemekten sonra yürüyerek Gülhane Parkı ve Mısır Çarşısı'nı geziyoruz. Ardından Asya ve Avrupa’yı bağlayan İstanbul Boğazında muhteşem bir boğaz turu yapacağız lüks tekne ile. Buradan sonra Eyüp sultan ve Pierloti’de bilgilerimizi aldıktan sonra Aydın'a hareket ediyor olacağız.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lüks Otel Konaklaması 
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Otelde Kahvaltı 
 • Fibar Tur Güvencesi
 • Fibarbus Standartlarında Lüks Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs İçi İkramlar
 • Boğaz Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur Esnasında Alınan Öğle- Akşam Yemekleri ve İlk Günkü Kahvaltı
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Kişisel Harcamalar

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2